SERVIS

Odovzdaním pracoviska starostlivosť o zákazníka nekončí, preto pre našich zákazníkov poskytujeme záručný i pozáručný servis. V prípade poruchy sme schopný vykonať rýchly servisný zásah do niekoľko hodín od nahlásenia poruchy.

Preventívna údržba / Generálne opravy

Pravidelnou údržbou dokážete predĺžiť životnosť svojich zariadení. Súčasťou preventívnych údržieb je zhodnotiť aktuálny stav celého systému a napraviť vzniknuté nedostatky elektrickej, mechanickej alebo systémovej poruchy.
Ako systémový integrátor FANUC Robotics vykonávame generálne opravy mechanickej a elektrickej časti robotov Fanuc.

services-tabs-139154408

ROBOTICKÉ PROGRAMOVANIE

Robotic SK s.r.o. Vám pomôže zlepšiť Vaše výrobné procesy, aby roboty Fanuc pracovali efektívnejšie a rýchlejšie. Naši programátori majú bohaté skúsenosti s praktickými aplikáciami ako je zváranie, lepenie, manipulácia, lakovanie, paletizácia a mnoho ďalších. Vďaka tomu Vám pomôžeme naprogramovať vaše roboty, PLC systémy čím zrýchlime a skvalitníme výrobný systém, parametre a trajektórie. Vyberieme najvhodnejšieho robota a zváračku podľa vašej aplikácie. Nainštalujeme bezpečnostné prvky, čistiace stanice a podľa aplikácie zaistíme odsávanie.

PROGRAMOVANIE PLC

Návrhy, riešenia a projektovanie automatizačných systémov Siemens. Tvorba a úpravy programov, hardwarové úpravy automatizačných liniek. Návrh a programovanie vizualizácií pomocou software WinCC Flexible 2008. Výroba elektrických a pneumatických rozvádzačov na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Tvorba dokumentácie v elektronickej podobe.

ŠKOLENIA

Cesta ku zvýšeniu produkcie, kvality výrobného procesu vedie cez vysokokvalifikovaný personál. Len vzdelaný pracovníci vedia predĺžiť životnosť vašich zariadení, zrýchliť výrobný proces, zamedziť častému výpadku výroby, odstrániť chyby pri poruche.
Naša spoločnosť ponúka širokú paletu školiacich kurzov orientovaných na koncového zákazníka. Mimo základných kurzov nastavíme školiaci program podľa požiadaviek zákazníka:

  • Aplikačné školenie podľa typu použitého robota
  • Školenie pre obsluhu a programátorov
  • Školenia pre údržbu

Školiace centrum je vybavené najkvalitnejšími prístrojmi a technológiami vo svojej triede:  Fanuc, Fronius, Siemens, Festo, Schunk a ďalšie.
V prípade ďalších otázok ohľadom školenia Vám radi pomôžu naši kvalifikovaný pracovníci.